Ciechanowska Policja

Forum dla wsystkich Polaków świata.

Ciechanowska Policja

Postprzez F » 17 Gru 2013 21:20

We wtorek 17.12.2013,podczas nocnego spaceru ulicą letnią w Ciechanowie,zostałem zaczepiony prze patrol policji jadący radiowozem.Policjant jasny blondyn,policjantka btunetka.Policjanci nie przedstawili się,nie podali stopni służbowych ani też podstawy prawnej zaczepienia mnie.Oczywiście zostałem spisany.Policjant zapytał co tutaj robię skoro mieszkam na"Blokach".Gdy odparłem że spaceruję,policjant obrzucił mnie zarzutami,że chodzę,zaczepiam i straszę ludzi a ludzie się mnie moją i się skarżą.Policjant nie podał jednak dowodów swoich słów,na koniec kazał mi iść z powrotem do domu.Podczs rozmowy było widać że policjant robi ze mnie jaja.Nie ma się co dziwić,przecież żaden policjant w Polsce nie został zweryfikowany a Wymiar Sprawiedliwisci nie został zreformowany od czasów Stalina.Całe zajście było naruszeniem prawa,kpiną i prowokacją.
Uważam że w Polsce jak naj szybciej powinien objąć władzę Rząd Narodowy,który dokona realnj lustracji i. wydali z Polski szkodliwych społecznie nygusów oraz potomków byłej nomenklatury.
F
 
Posty: 26
Rejestracja: 06 Mar 2013 00:41

Re: Ciechanowska Policja

Postprzez S » 19 Gru 2013 04:59

Żeby ich wydalić to trzeba mieć siłę, pieniądze albo jakieś wsparcie z zagranicy. Łatwo powiedzieć gorzej zrobić.
S
 
Posty: 24
Rejestracja: 28 Maj 2013 00:49


Wróć do Między nami Polakami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron