Nie klaszcze się diabłu

Forum dla wsystkich Polaków świata.

Nie klaszcze się diabłu

Postprzez Grzegorz_N » 13 Kwi 2010 10:51

Nie klaszcze się diabłu
Pięćset lat temu spalilibyście mnie pewnie na stosie, ale dzisiaj z uporem maniaka mogę twierdzić, że w niebie mogą już dawno ewentualnie być ci, których ONI wysłali na przedwczesną śmierć. To jest żałosne dmuchanie przez hipokrytów i bałwochwalców opinii publicznej jak za komuny. Niestety dziś to nic nie da. Nie ma jednego jedynego radia. Nie da zbawienia. Nie da, tak jak przejście kryminalistów i narkomanów do Świadków Jehowy. Znamienne jest to, że ludzie im starsi są, tym częściej chodzą do kościoła. Ze strachu? Za grzechy? Raj jest dla odważnych i sprawiedliwych przez całe życie. W pokorze. Bóg nie kieruje się ludzkimi opiniami. Myślicie, że ONI są w niebie przed Papieżem? Ministrowie obrony od zabijania? I niewierzący? Dziś taki Lech Wałęsa prosi Boga o wybaczenie. Podejrzewam, iż w duchu się cieszy, że Anna Walentynowicz odeszła. To była raczej przestroga od Boga. Choćby za popieranie aborcji. A jeżeli ONI są w raju, to nad czym tu płakać? Laliście takie rzewne łzy podczas tsunami na Haiti??? Wyścig szczurów się już zaczął. Przed wyborami będą pomyje. A na Boże Narodzenie będzie więcej stołówek dla bezdomnych. Chociaż raz nie trafiło na biednych. Teraz i mi się chce płakać. Jak widzę tyle miłości w politykach. I w mediach. Zobaczymy jak długo politycy wytrzymają w tej miłości. Może do oficjalnej kampanii wyborczej. Wiecie dlaczego nigdy nie będzie dobrze? Bo Bóg musiałby przetrzebić naszą populację o połowę. Albo wybić wszystkich polityków. I tych przypadkowych. Albo zamknąć „koniunturalistyczne” media. Wiecie dlaczego sldowcy są tacy smutni w Jeleniej Górze? Bo wiedzą, że Elżbieta Zakrzewska tak ich już nie pociągnie. Nie mają kandydata na prezydenta. Przy okazji przypomnieli się niektórzy komuniści. Spadło to na nich jak grom z jasnego nieba. Przypomnę wam tą żałobę niedługo. Powinienem zdążyć, bo nie należę do świętych. Jak wam się skończy limit miłości. Limit pluralizmu. Już się kończy nierobom. A swoją drogą to ciekawe podejście. Za życia można ludzi i całe rodziny gnoić, a po śmierci nawet złoczyńców trzeba chwalić. Boże! Odeszli sami dobrzy. A zostali sami źli. Teraz wiem skąd ta bieda i problemy na ziemi. Bo ten egoistyczny Bóg zabiera samych dobrych do siebie. A nam zostawia samych złych. Już widzę jak Niesiołowski Palikot i Kurski stworzą teraz jedną partię i wszyscy będziemy się od dzisiaj kochać i szanować. Nie odzywał bym się, gdybym nie widział tyle szamba przykrytego cukrem pudrem...
Stary człowiek

Grzegorz_N
Grzegorz_N
 

Wróć do Między nami Polakami

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron